Poznaliśmy medalistów MMP Skuterów Wodnych

W Kyspinowie koło Krakowa zakończyła się ostatnia tegoroczna runda Międzynarodowych Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. Po zawodach nadszedł czas na uhonorowanie najlepszych zawodników sezonu 2014. Medale zostały rozdane w czterech klasach: Runabout Open,  Jet Open, Runabout Stock i Runabout Stock Novice.

W tegorocznym cyklu rozegrano cztery Eliminacje (Nysa, Ełk, Żnin i Kryspinów). Od samego początku rywalizację zdominowali zawodnicy teamu Black Shadows. W sumie wywalczyli aż sześć medali indywidualnych.

Bezkonkurencyjny w klasie RO był Andrzej Wiśniewski, który zgromadził w klasyfikacji generalnej 100 punktów, czyli komplet. Pozostałe miejsca na podium w tej klasie przypadły także zawodnikom tego zespołu – Marcinowi Sendzie i Sebastianowi Bukiejowi.

46

" ["id"]=> string(3) "517" ["intro"]=> string(358) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(2) "pl" ["title"]=> string(45) "Poznaliśmy medalistów MMP Skuterów Wodnych" ["url"]=> string(42) "poznalismy_medalistow_mmp_skuterow_wodnych" }