-

Artykuł

IV eliminacja MP skuterów wodnych

Na Jeziorze Niegocin w Rydzewie koło Giżycka w najbliższy weekend zostanie rozegrana czwarta, przedostatnia, eliminacja Mistrzostw Polski, w której o prymat w kraju rywalizują najlepsi polscy zawodnicy.

 

Będą oni rywalizować w trzech klasach skuterów siedzących RUNABOUT STOCK (RS), RUNABOUT OPEN (RO)oraz panie: Runaboat Lady (RL) oraz dwóch klasach skuterów siedzących: Jet Stock (JET S), Jet Open (JET O).
Organizatorzy przewidzieli także wyścigi dla amatorów.
 
Rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco, bowiem do zakończenia sezonu i wyłonienia mistrzów w poszczególnych klasach pozostały jedynie dwie eliminacje.
 
PROGRAM MINUTOWY 
 
Sobota, 13.08.2011 
8.00-9.30 Rejestracja zawodników – biuro zawodów
8.30-9.55 Odprawa Techniczna
10.30 Otwarcie zawodów 
11.15 Odprawa zawodników 
11.40 – 12.40 Wolne treningi 
11.40 – 11.55 Trening JET 
12.00 – 12. 15 Trening RUNBOUT Lady 
12.20 – 12.35  Trening RUNBOUT 
12.45 – 13.00 I wyścig (JET S) 
13.05 – 13.20 I wyścig (RS 4T) 
13.25 – 13.40 I wyścig (RL)
13.45 – 14.00 I wyścig (JET O) 
14.05 – 14.20 I wyścig (RO 4T) 
14.25 – 16.30 Puchar Gospody Pod Czarnym Łabędziem (eliminacje)
14.20 – 16.30 Przerwa obiadowa dla zawodników
16.35 – 16.50 II wyścig (JET S) 
16.55 – 17.10 II wyścig (RS 4T) 
17.15 - 17.30 II wyścig (RL)
17.35 – 17.50 II wyścig (JET O)
17.55 – 18.10 II wyścig (RO 4T)
18.15 – 18.30 podsumowanie I i II Biegu
 
 Niedziela, 14.08.2011 
10.00 – 10.30 Odprawa zawodników 
10.40 – 11.40 Wolne treningi 
10.40 – 10.55 Trening (JET ) 
11.00 – 11.15 Trening (RL) 
11.20 – 11.35 Trening RUNBOAT
11.40 – 11.55 III wyścig (JET S) 
12.00 – 12.15 III wyścig (RS 4T) 
12.20 – 12.35 III wyścig (RL)
12.40 – 12.55 III Wyścig (JET O)
13.00 – 13.15 III Wyścig (RO 4T)
13.30 – 14.30 Finał Pucharu Gospody Pod Czarnym Łabędziem
13.30 – 14.30 Przerwa obiadowa
14.30 – 14.50 Podsumowania III biegu
 18.00 Zakończenie zawodów, rozdanie nagród 
 
			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(2) "86"
  ["title"]=>
  string(34) "IV eliminacja MP skuterów wodnych"
  ["url"]=>
  string(33) "iv_eliminacja_mp_skuterow_wodnych"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(222) "

Na Jeziorze Niegocin w Rydzewie koło Giżycka w najbliższy weekend zostanie rozegrana czwarta, przedostatnia, eliminacja Mistrzostw Polski, w której o prymat w kraju rywalizują najlepsi polscy zawodnicy.

" ["content"]=> string(2824) "

 

Będą oni rywalizować w trzech klasach skuterów siedzących RUNABOUT STOCK (RS), RUNABOUT OPEN (RO)oraz panie: Runaboat Lady (RL) oraz dwóch klasach skuterów siedzących: Jet Stock (JET S), Jet Open (JET O).
Organizatorzy przewidzieli także wyścigi dla amatorów.
 
Rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco, bowiem do zakończenia sezonu i wyłonienia mistrzów w poszczególnych klasach pozostały jedynie dwie eliminacje.
 
PROGRAM MINUTOWY 
 
Sobota, 13.08.2011 
8.00-9.30 Rejestracja zawodników – biuro zawodów
8.30-9.55 Odprawa Techniczna
10.30 Otwarcie zawodów 
11.15 Odprawa zawodników 
11.40 – 12.40 Wolne treningi 
11.40 – 11.55 Trening JET 
12.00 – 12. 15 Trening RUNBOUT Lady 
12.20 – 12.35  Trening RUNBOUT 
12.45 – 13.00 I wyścig (JET S) 
13.05 – 13.20 I wyścig (RS 4T) 
13.25 – 13.40 I wyścig (RL)
13.45 – 14.00 I wyścig (JET O) 
14.05 – 14.20 I wyścig (RO 4T) 
14.25 – 16.30 Puchar Gospody Pod Czarnym Łabędziem (eliminacje)
14.20 – 16.30 Przerwa obiadowa dla zawodników
16.35 – 16.50 II wyścig (JET S) 
16.55 – 17.10 II wyścig (RS 4T) 
17.15 - 17.30 II wyścig (RL)
17.35 – 17.50 II wyścig (JET O)
17.55 – 18.10 II wyścig (RO 4T)
18.15 – 18.30 podsumowanie I i II Biegu
 
 Niedziela, 14.08.2011 
10.00 – 10.30 Odprawa zawodników 
10.40 – 11.40 Wolne treningi 
10.40 – 10.55 Trening (JET ) 
11.00 – 11.15 Trening (RL) 
11.20 – 11.35 Trening RUNBOAT
11.40 – 11.55 III wyścig (JET S) 
12.00 – 12.15 III wyścig (RS 4T) 
12.20 – 12.35 III wyścig (RL)
12.40 – 12.55 III Wyścig (JET O)
13.00 – 13.15 III Wyścig (RO 4T)
13.30 – 14.30 Finał Pucharu Gospody Pod Czarnym Łabędziem
13.30 – 14.30 Przerwa obiadowa
14.30 – 14.50 Podsumowania III biegu
 18.00 Zakończenie zawodów, rozdanie nagród 
 
" ["add_date"]=> string(21) "2011.08.11 - 14:27:34" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "4" ["category_url"]=> string(13) "skutery_wodne" ["category_name"]=> string(13) "Skutery wodne" } } }
background