-

Artykuł

Rozdano ostatnie medale MP w narciarstwie wodnym w tym roku

Podczas zawodów w Augustowie rywalizacja toczyła się w slalomie i skokach za motorówką. W kategorii Open mężczyzn na „własnym terenie” bezkonkurencyjny okazał się Kamil Borysewicz. Zawodnik AKS Sparta wywalczył złoto w obu konkurencjach. Wśród kobiet, w kategorii Open, Mistrzynią Polski w slalomie została Justyna Szafrańska – Rolak (Ski – Ride), a w skokach Zuzanna Polkowska (MOS Augustów).

Medaliści Mistrzostw Polski w skokach na nartach wodnych za motorówką

Open – kobiety
1. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)
2. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
3. Oliwia Janik (Zefir Bytom)

Open – mężczyźni
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Erwin Zawadzki (AKS Sparta)
3. Jakub Rutkowski (AKS Sparta)

U14 – dziewczęta
1. Ewa Bartoszewska (Zefir Bytom)
2. Julia Zawacka (MOS Augustów)
3. Emilia Szumańska (Zefir Bytom)

U14 – chłopcy
1. Karol Wnukowski (AKS Sparta)
2. Antoni Olszewski (AKS Sparta)
3. Jakub Drewiczewski (Zefir Bytom)

U17 – dziewczęta
1. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
2. Oliwia Janik (Zefir Bytom)
3. Zofia Olejnik (MOS Augustów)

U17 – chłopcy
1. Dominik Kisiel (MOS Augustów)
2. Ksawery Szumański (Zefir Bytom)
3. Igor Domaszewski (AKS Sparta)

U21 – kobiety
1. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)
2. Julia Kasińska (XSKI Gliwice)

U21 – mężczyźni
1. Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
2. Konrad Oborski (MOS Augustów)
3. Jakub Sibicki (MOS Augustów)

O35 – mężczyźni
1. Paweł Kowalski (XSKI Gliwice)

Medaliści Mistrzostw Polski w slalomie na nartach wodnych za motorówką

Open – kobiety
1. Justyna Szafrańska – Rolak (Ski – Ride Warszawa)
2. Izabela Jaroszewska (Sunal Przyjezierze)
3. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)

Open – mężczyźni
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Krzysztof Kowalczyk (Zefir Bytom)
3. Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)

U14 – dziewczęta
1. Maria Rolak (Ski – Ride Warszawa)
2. Ksenia Ostrowska (Ski – Ride Warszawa)
3. Ewa Bartoszewska (Zefir Bytom)

U14 – chłopcy
1. Kacper Klukowski (MOS Augustów)
2. Karol Wnukowski (AKS Sparta)
3. Antoni Olszewski (AKS Sparta)

U17 – dziewczęta
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
3. Florentyna Ostrowska (Ski – Ride Warszawa)

U17 – chłopcy
1. Łukasz Rolak (Ski – Ride Warszawa)
2. Ksawery Szumański (Zefir Bytom)
3. Igor Domaszewski (AKS Sparta)

U21 – kobiety
1. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)
2. Julia Kasińska (XSKI Gliwice)

U21 – mężczyźni
1. Konrad Oborski (MOS Augustów)
2. Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
3. Jakub Sibicki (MOS Augustów)

O35 – kobiety
1. Justyna Szafrańska – Rolak (Ski – Ride Warszawa)

O35 – mężczyźni
1. Dariusz Rytko (Ski – Ride Warszawa)
2. Adam Sobiecki (Ski – Ride Warszawa)
3. Michał Kędrak (KNW Jaworzno)

(OPRACOWAŁ: Adrian Skubis / FOTO: Simona Supino) 

			
			object(Articles)#20 (11) {
  ["id"]=>
  string(4) "1597"
  ["title"]=>
  string(59) "Rozdano ostatnie medale MP w narciarstwie wodnym w tym roku"
  ["url"]=>
  string(59) "rozdano_ostatnie_medale_mp_w_narciarstwie_wodnym_w_tym_roku"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(485) "

Podczas zawodów w Augustowie rywalizacja toczyła się w slalomie i skokach za motorówką. W kategorii Open mężczyzn na „własnym terenie” bezkonkurencyjny okazał się Kamil Borysewicz. Zawodnik AKS Sparta wywalczył złoto w obu konkurencjach. Wśród kobiet, w kategorii Open, Mistrzynią Polski w slalomie została Justyna Szafrańska – Rolak (Ski – Ride), a w skokach Zuzanna Polkowska (MOS Augustów).

" ["content"]=> string(3541) "

Medaliści Mistrzostw Polski w skokach na nartach wodnych za motorówką

Open – kobiety
1. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)
2. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
3. Oliwia Janik (Zefir Bytom)

Open – mężczyźni
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Erwin Zawadzki (AKS Sparta)
3. Jakub Rutkowski (AKS Sparta)

U14 – dziewczęta
1. Ewa Bartoszewska (Zefir Bytom)
2. Julia Zawacka (MOS Augustów)
3. Emilia Szumańska (Zefir Bytom)

U14 – chłopcy
1. Karol Wnukowski (AKS Sparta)
2. Antoni Olszewski (AKS Sparta)
3. Jakub Drewiczewski (Zefir Bytom)

U17 – dziewczęta
1. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
2. Oliwia Janik (Zefir Bytom)
3. Zofia Olejnik (MOS Augustów)

U17 – chłopcy
1. Dominik Kisiel (MOS Augustów)
2. Ksawery Szumański (Zefir Bytom)
3. Igor Domaszewski (AKS Sparta)

U21 – kobiety
1. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)
2. Julia Kasińska (XSKI Gliwice)

U21 – mężczyźni
1. Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
2. Konrad Oborski (MOS Augustów)
3. Jakub Sibicki (MOS Augustów)

O35 – mężczyźni
1. Paweł Kowalski (XSKI Gliwice)

Medaliści Mistrzostw Polski w slalomie na nartach wodnych za motorówką

Open – kobiety
1. Justyna Szafrańska – Rolak (Ski – Ride Warszawa)
2. Izabela Jaroszewska (Sunal Przyjezierze)
3. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)

Open – mężczyźni
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Krzysztof Kowalczyk (Zefir Bytom)
3. Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)

U14 – dziewczęta
1. Maria Rolak (Ski – Ride Warszawa)
2. Ksenia Ostrowska (Ski – Ride Warszawa)
3. Ewa Bartoszewska (Zefir Bytom)

U14 – chłopcy
1. Kacper Klukowski (MOS Augustów)
2. Karol Wnukowski (AKS Sparta)
3. Antoni Olszewski (AKS Sparta)

U17 – dziewczęta
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
3. Florentyna Ostrowska (Ski – Ride Warszawa)

U17 – chłopcy
1. Łukasz Rolak (Ski – Ride Warszawa)
2. Ksawery Szumański (Zefir Bytom)
3. Igor Domaszewski (AKS Sparta)

U21 – kobiety
1. Zuzanna Polkowska (MOS Augustów)
2. Julia Kasińska (XSKI Gliwice)

U21 – mężczyźni
1. Konrad Oborski (MOS Augustów)
2. Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
3. Jakub Sibicki (MOS Augustów)

O35 – kobiety
1. Justyna Szafrańska – Rolak (Ski – Ride Warszawa)

O35 – mężczyźni
1. Dariusz Rytko (Ski – Ride Warszawa)
2. Adam Sobiecki (Ski – Ride Warszawa)
3. Michał Kędrak (KNW Jaworzno)

(OPRACOWAŁ: Adrian Skubis / FOTO: Simona Supino) 

" ["add_date"]=> string(21) "2020.09.14 - 08:25:00" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "4" ["category_url"]=> string(13) "skutery_wodne" ["category_name"]=> string(13) "Skutery wodne" } } }
background