-

Artykuł

Poznajcie najlepszych w Polsce motorowodniaków!

W miniony weekend w Toruniu dobiegł końca tegoroczny sezon Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski. Zawodnicy rywalizowali łącznie w 4 eliminacjach (Chodzież, Żnin, Chełmża i Toruń). Poznajcie medalistów

W klasie OSY400 kolejny raz poza konkurencją była Cezary Strumnik z Przygody Chodzież. Drugie miejsce zajął Aleksander Goliński z WKS Zegrze, a trzecie Grzegorz Stępniak z TKKF Wodnik

Wyniki OSY400 dostępne TUTAJ.

W klasie GT-30 dwa pierwsze miejsca wywalczyli zwodnicy KS 52 Toruń. Marcin Szymczyk wyprzedził Małgorzatę Mirzejowską. Na najniższym stopniu podium znalazł się Mateusz Popończyk z WKS Zegrze.

Wyniki GT-30 dostępne TUTAJ.

Formułę 4 wygrał Adrian Maniewski ze Ślizgu Zduńska Wola. Na drugim miejscu sezon zakończył Aron Tabori z Węgier, a na trzecim Marcin Szymczyk z KS 51 Toruń.

Wyniki F4 dostępne TUTAJ.

W rywalizacja najmłodszych motorowodniaków (klasa GT-30) Jakub Rochnowski z WKS Zegrze wyprzedził klubową koleżankę Gabrielę Lempert. Brązowy medal wywalczył Tomasz Sujkowski z S 51 Toruń.