-

Artykuł

Poznajcie medalistów MP w narciarstwie wodnym za wyciągiem

W ośrodku WOSiR Szelment od czwartku do soboty toczyła się rywalizacji w Mistrzostwach Polski w narciartwie wodnym za wyciągiem. Medale rozdano we wszystkich trzech konkurencjach (jazda figurowa, skoki, slalom) oraz w trójkombinacji. 

U15 dziewczęta – jazda figurowa
1. Oliwia Gajdzik (Zefir)
2. Maja Piątek (AKS Sparta)
3. Oliwia Janik (Zefir)

U15 chłopcy – jazda figurowa
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Igor Domaszewski (AKS Sparta)
3. Ksawery Szumański (Zefir)

U19 dziewczęta – jazda figurowa
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)
3. Julia Kasińska (XSKI)

U19 chłopcy - jazda figurowa
1. Jakub Siedlarski (Zefir)
2. Jakub Nowakowski (SkiLine)
3. Jakub Sibicki (MOS)

OPEN kobiety – jazda figurowa
1. Anna Gogola (KSW)
2. Aleksandra Gogola (KSW)
3. Weronika Jeruć (MOS)

OPEN mężczyźni - jazda figurowa
1. Dawid Kazek (Zefir)
2. Bartosz Pieczonka (Zefir)
3. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)

SENIOR 1 mężczyźni – jazda figurowa 
1. Wojciech Bytomski (XSKI)
2. Adam Sadowski (Szelment)
3. Michał Moś (Zefir)

U15 dziewczęta – slalom
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Oliwia Janik ((Zefir)
3. Oliwia Gajdzik (Zefir)

U15 chłopcy – slalom
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Kacper Ulanowicz (MOS)
3. Ksawery Szumański (Zefir)

U19 dziewczęta – slalom
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)
3. Julia Kasińska (XSKI)

U19 chłopcy - slalom
1. Jakub Siedlarski (Zefir)
2. Konrad Zawadzki (MOS)
3. Jakub Wycisk (Zefir)

OPEN kobiety – slalom
1. Anna Gogola (KSW)
2. Weronika Jeruć (MOS)
3. Aleksandra Gogola (KSW)

OPEN mężczyźni - slalom
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Dawid Kazek (Zefir)
3. Mariusz Kwapień (MOS)

SENIOR 1 mężczyźni – slalom
1. Mariusz Krzywicki (Szelment)
2. Adam Sadowski (Szelment)
3. Wojciech Bytomski (XSKI)

U15 dziewczęta – skoki
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Oliwia Janik (Zefir)
3. Oliwia Gajdzik (Zefir)

U15 chłopcy – skoki
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Kacper Ulanowicz (MOS)
3. Dominik Kisiel (MOS)

U19 dziewczęta – skoki
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)

U19 chłopcy - skoki
1. Konrad Zawadzki (MOS)
2. Jakub Siedlarski (Zefir)
3. Konrad Oborski (UKS)

OPEN kobiety – skoki
1. Anna Gogola (KSW)
2. Weronika Jeruć (MOS)

OPEN mężczyźni - skoki
1. Erwin Zawadzki (MOS)
2. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
3. Jakub Rutkowski (AKS Sparta)

SENIOR 1 mężczyźni – skoki
1. Mariusz Krzywicki (Szelment)

U15 dziewczęta – trójkombinacja
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Oliwia Gajdzik (Zefir)
3. Oliwia Janik (Zefir)

U15 chłopcy – trójkombinacja
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Kacper Ulanowicz (MOS)
3. Ksawery Szumański (Zefir)

U19 dziewczęta – trójkombinacja
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)

U19 chłopcy - trójkombinacja
1. Jakub Siedlarski (Zefir)
2. Konrad Zawadzki (MOS)
3. Jakub Nowakowski (SkiLine)

OPEN kobiety – trójkombinacja
1. Anna Gogola (KSW)
2. Weronika Jeruć (MOS)

OPEN mężczyźni - trójkombinacja
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Bartosz Pieczonka (Zefir)
3. Erwin Zawadzki (MOS)

SENIOR 1 mężczyźni – trójkombinacja
1. Mariusz Krzywicki (Szelment)

Gratulacje dla wszystkich uczestników!
#SpeedOnTheWater #PZMWiNW #MP #waterski

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(4) "1304"
  ["title"]=>
  string(60) "Poznajcie medalistów MP w narciarstwie wodnym za wyciągiem"
  ["url"]=>
  string(58) "poznajcie_medalistow_mp_w_narciarstwie_wodnym_za_wyciagiem"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(276) "

W ośrodku WOSiR Szelment od czwartku do soboty toczyła się rywalizacji w Mistrzostwach Polski w narciartwie wodnym za wyciągiem. Medale rozdano we wszystkich trzech konkurencjach (jazda figurowa, skoki, slalom) oraz w trójkombinacji. 

" ["content"]=> string(29194) "

U15 dziewczęta – jazda figurowa
1. Oliwia Gajdzik (Zefir)
2. Maja Piątek (AKS Sparta)
3. Oliwia Janik (Zefir)

U15 chłopcy – jazda figurowa
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Igor Domaszewski (AKS Sparta)
3. Ksawery Szumański (Zefir)

U19 dziewczęta – jazda figurowa
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)
3. Julia Kasińska (XSKI)

U19 chłopcy - jazda figurowa
1. Jakub Siedlarski (Zefir)
2. Jakub Nowakowski (SkiLine)
3. Jakub Sibicki (MOS)

OPEN kobiety – jazda figurowa
1. Anna Gogola (KSW)
2. Aleksandra Gogola (KSW)
3. Weronika Jeruć (MOS)

OPEN mężczyźni - jazda figurowa
1. Dawid Kazek (Zefir)
2. Bartosz Pieczonka (Zefir)
3. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)

SENIOR 1 mężczyźni – jazda figurowa 
1. Wojciech Bytomski (XSKI)
2. Adam Sadowski (Szelment)
3. Michał Moś (Zefir)

U15 dziewczęta – slalom
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Oliwia Janik ((Zefir)
3. Oliwia Gajdzik (Zefir)

U15 chłopcy – slalom
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Kacper Ulanowicz (MOS)
3. Ksawery Szumański (Zefir)

U19 dziewczęta – slalom
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)
3. Julia Kasińska (XSKI)

U19 chłopcy - slalom
1. Jakub Siedlarski (Zefir)
2. Konrad Zawadzki (MOS)
3. Jakub Wycisk (Zefir)

OPEN kobiety – slalom
1. Anna Gogola (KSW)
2. Weronika Jeruć (MOS)
3. Aleksandra Gogola (KSW)

OPEN mężczyźni - slalom
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Dawid Kazek (Zefir)
3. Mariusz Kwapień (MOS)

SENIOR 1 mężczyźni – slalom
1. Mariusz Krzywicki (Szelment)
2. Adam Sadowski (Szelment)
3. Wojciech Bytomski (XSKI)

U15 dziewczęta – skoki
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Oliwia Janik (Zefir)
3. Oliwia Gajdzik (Zefir)

U15 chłopcy – skoki
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Kacper Ulanowicz (MOS)
3. Dominik Kisiel (MOS)

U19 dziewczęta – skoki
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)

U19 chłopcy - skoki
1. Konrad Zawadzki (MOS)
2. Jakub Siedlarski (Zefir)
3. Konrad Oborski (UKS)

OPEN kobiety – skoki
1. Anna Gogola (KSW)
2. Weronika Jeruć (MOS)

OPEN mężczyźni - skoki
1. Erwin Zawadzki (MOS)
2. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
3. Jakub Rutkowski (AKS Sparta)

SENIOR 1 mężczyźni – skoki
1. Mariusz Krzywicki (Szelment)

U15 dziewczęta – trójkombinacja
1. Maja Piątek (AKS Sparta)
2. Oliwia Gajdzik (Zefir)
3. Oliwia Janik (Zefir)

U15 chłopcy – trójkombinacja
1. Matusz Wycisk (Zefir)
2. Kacper Ulanowicz (MOS)
3. Ksawery Szumański (Zefir)

U19 dziewczęta – trójkombinacja
1. Zuzanna Polkowska (MOS)
2. Sara Kompert (KNW)

U19 chłopcy - trójkombinacja
1. Jakub Siedlarski (Zefir)
2. Konrad Zawadzki (MOS)
3. Jakub Nowakowski (SkiLine)

OPEN kobiety – trójkombinacja
1. Anna Gogola (KSW)
2. Weronika Jeruć (MOS)

OPEN mężczyźni - trójkombinacja
1. Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
2. Bartosz Pieczonka (Zefir)
3. Erwin Zawadzki (MOS)

SENIOR 1 mężczyźni – trójkombinacja
1. Mariusz Krzywicki (Szelment)

Gratulacje dla wszystkich uczestników!
#SpeedOnTheWater #PZMWiNW #MP #waterski

" ["add_date"]=> string(21) "2018.09.01 - 15:58:28" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "2" ["category_url"]=> string(17) "narciarstwo_wodne" ["category_name"]=> string(17) "Narciarstwo wodne" } } }
background