-

Artykuł

Znamy medalistów w jeździe figurowej

W Żninie rozegrano ostatnią imprezą narciarską w tym sezonie  - Mistrzostwa Polski w Jeździe Figurowej na nartach wodnych za motorówką.

Zawodnicy walczyli w pięciu kategoriach wiekowych: juniorzy do lat 14, 17, 21, open oraz weterani.

 
Poniżej medaliści wszystkich kategorii wiekowych:
 
Juniorki do lat 14
1. Idalia Wozniak SKILINE  Szczecin 
2. Patrycja Konarska ZEFIR  Bytom 
3.  Kinga Grochowska MOS Augustów
 
Juniorzy do lat 14
1.  Wojciech Gogola ZEFIR  Bytom 
2.  Krzysztof Kowalczyk ZEFIR  Bytom 
3.  Konrad Zawadzki MOS  Augustów
 
Juniorki do lat 17
1.  Małgorzata Rutkowska SPARTA  Augustów  
2.  Aleksandra Kuźbiel MOS  Augustów 
3.  Izabela Raczkowska MOS  Augustów
 
Juniorzy do lat 17
1.  Paweł Świętek ZEFIR  Bytom 
2.  Jakub Oronowicz SKILINE  Szczecin 
3.  Kamil Borysewicz SPARTA  Augustów
 
Juniorki do lat 21
1.  Justyna Mazurkiewicz ZEFIR  Bytom 
2.  Aleksandra Gogola ZEFIR  Bytom 
3.  Magdalena Wnuk JANSKI  Janikowo
 
Juniorzy do lat 21
1  Martin Gruca ZEFIR  Bytom 
2  Gabriel Kuprewicz KNW  Jaworzno 
3  Michał Flisiak SKILINE  Szczecin
 
Open kobiety
1.  Justyna Mazurkiewicz ZEFIR  Bytom 
2.  Anna Moś ZEFIR  Bytom 
3.  Anna Gogola ZEFIR  Bytom
 
Open mężczyźni
1.  Dawid Kazek ZEFIR  Bytom 
2.  Krzysztof Bernatowicz SKILINE  Szczecin 
3.  Paweł Świętek ZEFIR  Bytom
 
Weteranki
1. Anna Gogola ZEFIR  Bytom
 
Szczegółowe wyniki na stronie www.pzmwinw.pl
 
			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "118"
  ["title"]=>
  string(38) "Znamy medalistów w jeździe figurowej"
  ["url"]=>
  string(36) "znamy_medalistow_w_jezdzie_figurowej"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(162) "

W Żninie rozegrano ostatnią imprezą narciarską w tym sezonie  - Mistrzostwa Polski w Jeździe Figurowej na nartach wodnych za motorówką.

" ["content"]=> string(4179) "

Zawodnicy walczyli w pięciu kategoriach wiekowych: juniorzy do lat 14, 17, 21, open oraz weterani.

 
Poniżej medaliści wszystkich kategorii wiekowych:
 
Juniorki do lat 14
1. Idalia Wozniak SKILINE  Szczecin 
2. Patrycja Konarska ZEFIR  Bytom 
3.  Kinga Grochowska MOS Augustów
 
Juniorzy do lat 14
1.  Wojciech Gogola ZEFIR  Bytom 
2.  Krzysztof Kowalczyk ZEFIR  Bytom 
3.  Konrad Zawadzki MOS  Augustów
 
Juniorki do lat 17
1.  Małgorzata Rutkowska SPARTA  Augustów  
2.  Aleksandra Kuźbiel MOS  Augustów 
3.  Izabela Raczkowska MOS  Augustów
 
Juniorzy do lat 17
1.  Paweł Świętek ZEFIR  Bytom 
2.  Jakub Oronowicz SKILINE  Szczecin 
3.  Kamil Borysewicz SPARTA  Augustów
 
Juniorki do lat 21
1.  Justyna Mazurkiewicz ZEFIR  Bytom 
2.  Aleksandra Gogola ZEFIR  Bytom 
3.  Magdalena Wnuk JANSKI  Janikowo
 
Juniorzy do lat 21
1  Martin Gruca ZEFIR  Bytom 
2  Gabriel Kuprewicz KNW  Jaworzno 
3  Michał Flisiak SKILINE  Szczecin
 
Open kobiety
1.  Justyna Mazurkiewicz ZEFIR  Bytom 
2.  Anna Moś ZEFIR  Bytom 
3.  Anna Gogola ZEFIR  Bytom
 
Open mężczyźni
1.  Dawid Kazek ZEFIR  Bytom 
2.  Krzysztof Bernatowicz SKILINE  Szczecin 
3.  Paweł Świętek ZEFIR  Bytom
 
Weteranki
1. Anna Gogola ZEFIR  Bytom
 
Szczegółowe wyniki na stronie www.pzmwinw.pl
 
" ["add_date"]=> string(21) "2011.09.18 - 17:48:43" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "2" ["category_url"]=> string(17) "narciarstwo_wodne" ["category_name"]=> string(17) "Narciarstwo wodne" } } }
background