-

Artykuł

Rekord Polski Dawida na rozpoczęcie sezonu!

W rozegranych w Jaworznie na Jeziorze Sosina zawodach o Puchar Silesii, pierwszej imprezie narciarzy wodnych, padły rewelacyjne wyniki. Dawid Kazek z bytomskiego Zefiru wynikiem 9200 pkt. ustanowił rekord Polski w jeździe figurowej. 

Kazek poprawił swój poprzedni rekord o 690 pkt.
 
W trójkombinacji zwyciężyła Białorusinka Olga Pavlova  przed Justyna Mazurkiewicz i Anna Gogolą .Wśród panów triumfował Dawid Kazek, drugi był Martin Grutza, zaś trzeci Bartosz Pieczonka.
 
Jazda figurowa
Kobiety open:
1.   Anna Begun               Białoruś
2.   Olga Pavlova               Białoruś
3.   Justyna Mazurkiewicz Polska
 
 
Mężczyźni open:
1.   Dawid Kazek               Polska
2.   Martin Grutza              Polska
3.   Paweł Świętek             Polska
 
Kobiety do lat 17:
1.   Ivlyushkina Olga            Ukraina
2.   Rutkowska Małgorzata   Polska
3.   Sofia Maksimenkova     Ukraina
 
Mężczyźni do lat 17:
1.   Danylo Fli’Chenko        Ukraina
2.   Erwin Zawadzki             Polska
3.   Alexander Samoilov       Ukraina
 
Slalom 
Kobiety open:
1.   Olga Pavlova                 Białoruś
2.   Maria Karabanova         Białoruś
3.   Justyna Mazurkiewicz    Polska
 
Mężczyźni open:
1.   Martin Grutza                  Polska
2.   Bartosz Pieczonka         Polska
3.   Dawid Kazek                   Polska
 
Kobiety do lat 17:
1.   Małgorzata Rutkowska     Polska
2.   Olga Ivlyushkina               Ukraina
3.   Volha Setchanka              Białorus
 
Mężczyźni do lat 17:
1.   Wojciech Gogola               Polska
2.   Danylo Fli’Chenko             Ukraina
3.   Krzysztof Kowalczyk         Polska
 
Skoki:
Kobiety open:
1.   Olga Pavlova                      Białoruś
2.   Anna Gogola                      Polska
3.   Justyna Mazurkiewicz         Polska
 
Mężczyźni open:
1.   Jan Galinowska                  Polska
2.   Bartosz Pieczonka             Polska
3.   Paweł Świętek                   Polska
 
Mężczyźni do lat 17:
1.   Erwin Zawadzki                  Polska
2.   Danylo Fli’Chenko              Ukraina
3.   Alexander Samoilov           Ukraina
 
Kobiety do lat 17:
1.   Małgorzata Rutkowska       Polska
2.   Olga Ivlyushkina                Ukraina
3.   Sofia Maksimenkova         Ukraina

 

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "179"
  ["title"]=>
  string(44) "Rekord Polski Dawida na rozpoczęcie sezonu!"
  ["url"]=>
  string(42) "rekord_polski_dawida_na_rozpoczecie_sezonu"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(267) "

W rozegranych w Jaworznie na Jeziorze Sosina zawodach o Puchar Silesii, pierwszej imprezie narciarzy wodnych, padły rewelacyjne wyniki. Dawid Kazek z bytomskiego Zefiru wynikiem 9200 pkt. ustanowił rekord Polski w jeździe figurowej. 

" ["content"]=> string(6647) "
Kazek poprawił swój poprzedni rekord o 690 pkt.
 
W trójkombinacji zwyciężyła Białorusinka Olga Pavlova  przed Justyna Mazurkiewicz i Anna Gogolą .Wśród panów triumfował Dawid Kazek, drugi był Martin Grutza, zaś trzeci Bartosz Pieczonka.
 
Jazda figurowa
Kobiety open:
1.   Anna Begun               Białoruś
2.   Olga Pavlova               Białoruś
3.   Justyna Mazurkiewicz Polska
 
 
Mężczyźni open:
1.   Dawid Kazek               Polska
2.   Martin Grutza              Polska
3.   Paweł Świętek             Polska
 
Kobiety do lat 17:
1.   Ivlyushkina Olga            Ukraina
2.   Rutkowska Małgorzata   Polska
3.   Sofia Maksimenkova     Ukraina
 
Mężczyźni do lat 17:
1.   Danylo Fli’Chenko        Ukraina
2.   Erwin Zawadzki             Polska
3.   Alexander Samoilov       Ukraina
 
Slalom 
Kobiety open:
1.   Olga Pavlova                 Białoruś
2.   Maria Karabanova         Białoruś
3.   Justyna Mazurkiewicz    Polska
 
Mężczyźni open:
1.   Martin Grutza                  Polska
2.   Bartosz Pieczonka         Polska
3.   Dawid Kazek                   Polska
 
Kobiety do lat 17:
1.   Małgorzata Rutkowska     Polska
2.   Olga Ivlyushkina               Ukraina
3.   Volha Setchanka              Białorus
 
Mężczyźni do lat 17:
1.   Wojciech Gogola               Polska
2.   Danylo Fli’Chenko             Ukraina
3.   Krzysztof Kowalczyk         Polska
 
Skoki:
Kobiety open:
1.   Olga Pavlova                      Białoruś
2.   Anna Gogola                      Polska
3.   Justyna Mazurkiewicz         Polska
 
Mężczyźni open:
1.   Jan Galinowska                  Polska
2.   Bartosz Pieczonka             Polska
3.   Paweł Świętek                   Polska
 
Mężczyźni do lat 17:
1.   Erwin Zawadzki                  Polska
2.   Danylo Fli’Chenko              Ukraina
3.   Alexander Samoilov           Ukraina
 
Kobiety do lat 17:
1.   Małgorzata Rutkowska       Polska
2.   Olga Ivlyushkina                Ukraina
3.   Sofia Maksimenkova         Ukraina

 

" ["add_date"]=> string(21) "2012.06.11 - 11:59:56" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "2" ["category_url"]=> string(17) "narciarstwo_wodne" ["category_name"]=> string(17) "Narciarstwo wodne" } } }
background