Artykuł

Polscy narciarze drużynowymi wicemistrzami świata!

W rozgrywanych w Izraelu mistrzostwach świata za wyciągiem narciarzy wodnych polska drużyna w składzie: Anna Moś i Justyna Mazurkiewicz (obie Zefir Bytom) oraz ich kolega klubowy Dawid Kazek, a także: Jan Galinowski i Jakub Rutkowski z augustowskiej Sparty i Krzysztof Bernatowicz (Ski-line Szczecin) wywalczyła srebrny medal!
Polacy uzyskali w trzech konkurencjach 6946,47 i byli gorsi tylko od rewelacyjnych Białorusinów, którzy zgromadzili 8759,17 pkt. Trzecie miejsce i brązowy medal dla Niemców (6487,22 pkt.). - Mam mieszane uczucia, bo liczyłem na medal Krzyśka w skokach i Dawida w jeździe figurowej. Bardzo się jednak cieszę z medalu w drużynie. Jesteśmy wicemistrzami świata! Z niecierpliwością czekam na jutrzejsze rozstrzygnięcia, zwłaszcza w skokach i trzymam kciuki za naszych zawodników – skomentował „na gorąco” Wiesław Kurnik, Wiceprezes ds. Narciarstwa Wodnego Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Nasi zawodnicy wskoczyli więc o jedno „oczko” wyżej na podium w stosunku do poprzednich mistrzostw świata, rozegranych w Londynie w 2008, z których przywieźli medale koloru brązowego.
			
			object(Articles)#20 (11) {
 ["active"]=>
 string(1) "1"
 ["add_date"]=>
 string(19) "2011-06-09 07:03:50"
 ["categories"]=>
 array(1) {
  [0]=>
  array(3) {
   ["category_id"]=>
   string(1) "2"
   ["category_name"]=>
   string(17) "Narciarstwo wodne"
   ["category_url"]=>
   string(17) "narciarstwo_wodne"
  }
 }
 ["content"]=>
 string(832) "Polacy uzyskali w trzech konkurencjach 6946,47 i byli gorsi tylko od rewelacyjnych Białorusinów, którzy zgromadzili 8759,17 pkt. Trzecie miejsce i brązowy medal dla Niemców (6487,22 pkt.). 

- Mam mieszane uczucia, bo liczyłem na medal Krzyśka w skokach i Dawida w jeździe figurowej. Bardzo się jednak cieszę z medalu w drużynie. Jesteśmy wicemistrzami świata! Z niecierpliwością czekam na jutrzejsze rozstrzygnięcia, zwłaszcza w skokach i trzymam kciuki za naszych zawodników – skomentował „na gorąco” Wiesław Kurnik, Wiceprezes ds. Narciarstwa Wodnego Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. 

Nasi zawodnicy wskoczyli więc o jedno „oczko” wyżej na podium w stosunku do poprzednich mistrzostw świata, rozegranych w Londynie w 2008, z których przywieźli medale koloru brązowego."
 ["id"]=>
 string(2) "18"
 ["intro"]=>
 string(334) "W rozgrywanych w Izraelu mistrzostwach świata za wyciągiem narciarzy wodnych polska drużyna w składzie: Anna Moś i Justyna Mazurkiewicz (obie Zefir Bytom) oraz ich kolega klubowy Dawid Kazek, a także: Jan Galinowski i Jakub Rutkowski z augustowskiej Sparty i Krzysztof Bernatowicz (Ski-line Szczecin) wywalczyła srebrny medal!"
 ["promo"]=>
 NULL
 ["promo_photo"]=>
 NULL
 ["region"]=>
 string(3) "all"
 ["title"]=>
 string(52) "Polscy narciarze drużynowymi wicemistrzami świata!"
 ["url"]=>
 string(49) "polscy_narciarze_druzynowymi_wicemistrzami_swiata"
}
		
background