-

Artykuł

Mistrzostwa Polski w Jeździe Figurowej za motorówką w Jaworznie rozstrzygnięte!!!

 

W najbliższy weekend do Jaworzna przyjechali z całej Polski narciarze wodni, którzy rywalizowali w  Mistrzostwach Polski w Jeździe Figurowej  na nartach wodnych za motorówką (08-09.09.2012).

 

Zawody na Zalewie Sosina w Jaworznie – Szczakowej, rozgrywane były  we wszystkich kategoriach wiekowych. Poniżej klasyfikacja najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach:

JUNIORKI do 14 lat

 

1 Wozniak Idalia SKILINE

2 Grochowska Kinga MOS

3 Habera Karolina JAWORZNO

 

JUNIORZY do 14 lat

 

1 Zawadzki Konrad MOS

2 Sibicki Jakub MOS

3 Grzesiak Mateusz SKILINE

 

JUNIORKI do 17 lat

 

1 Rutkowska Malgorzata SPARTA

2 Molenda Magdalena MOS

3 Jaroszewska Izabela JAN-SKI

 

JUNIORZY do 17 lat

 

1 Borysewicz Kamil SPARTA

2 Zawadzki Erwin MOS

3 Kowalczyk Krzysztof ZEFIR

 

 

JUNIORKI do 21 lat

 

1 Kuzbiel Aleksandra  MOS

2 Otremba Anna         ZEFIR

 

JUNIORZY do  21 lat

 

1 Świętek Pawel        ZEFIR

2 Kuprewicz Gabriel  JAWORZNO

3 Ulanowicz Olaf       MOS

 

OPEN Mężczyźni

 

1 Kazek Dawid              ZEFIR

2 Światek Pawel            ZEFIR

3 Bernatowicz Tomasz  SKILINE

 

 

OPEN Kobiety

 

1 Mazurkiewicz Justyna ZEFIR

2 Mos Anna                    ZEFIR

3 Gogola Anna               ZEFIR

 

SENIORKI 35+

1 Gogola Anna          ZEFIR 

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "260"
  ["title"]=>
  string(85) "Mistrzostwa Polski w Jeździe Figurowej za motorówką w Jaworznie rozstrzygnięte!!!"
  ["url"]=>
  string(78) "mistrzostwa_polski_w_jezdzie_figurowej_za_motorowka_w_jaworznie_rozstrzygniete"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(259) "

 

W najbliższy weekend do Jaworzna przyjechali z całej Polski narciarze wodni, którzy rywalizowali w  Mistrzostwach Polski w Jeździe Figurowej  na nartach wodnych za motorówką (08-09.09.2012).

 

" ["content"]=> string(2090) "

Zawody na Zalewie Sosina w Jaworznie – Szczakowej, rozgrywane były  we wszystkich kategoriach wiekowych. Poniżej klasyfikacja najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach:

JUNIORKI do 14 lat

 

1 Wozniak Idalia SKILINE

2 Grochowska Kinga MOS

3 Habera Karolina JAWORZNO

 

JUNIORZY do 14 lat

 

1 Zawadzki Konrad MOS

2 Sibicki Jakub MOS

3 Grzesiak Mateusz SKILINE

 

JUNIORKI do 17 lat

 

1 Rutkowska Malgorzata SPARTA

2 Molenda Magdalena MOS

3 Jaroszewska Izabela JAN-SKI

 

JUNIORZY do 17 lat

 

1 Borysewicz Kamil SPARTA

2 Zawadzki Erwin MOS

3 Kowalczyk Krzysztof ZEFIR

 

 

JUNIORKI do 21 lat

 

1 Kuzbiel Aleksandra  MOS

2 Otremba Anna         ZEFIR

 

JUNIORZY do  21 lat

 

1 Świętek Pawel        ZEFIR

2 Kuprewicz Gabriel  JAWORZNO

3 Ulanowicz Olaf       MOS

 

OPEN Mężczyźni

 

1 Kazek Dawid              ZEFIR

2 Światek Pawel            ZEFIR

3 Bernatowicz Tomasz  SKILINE

 

 

OPEN Kobiety

 

1 Mazurkiewicz Justyna ZEFIR

2 Mos Anna                    ZEFIR

3 Gogola Anna               ZEFIR

 

SENIORKI 35+

1 Gogola Anna          ZEFIR 

" ["add_date"]=> string(21) "2012.09.09 - 20:58:26" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "2" ["category_url"]=> string(17) "narciarstwo_wodne" ["category_name"]=> string(17) "Narciarstwo wodne" } } }
background