-

Artykuł

Medaliści MP w narciarstwie wodnym za wyciągiem

Poznajcie medalistów Mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem. Zawodnicy rywalizowali w miniony weekend na jeziorze Necko w Augustowie.

Medaliści MP w narciarstwie wodnym za wyciągiem (Augustów, 23-24.08.2014)

SLALOM

Open kobiety
złoto – Justyna Mazurkiewicz (Zefir Bytom)
srebro – Anna Moś (Zefir Bytom)
brąz – Anna Gogola (Zefir Bytom)

Open mężczyźni
złoto – Dawid Kazek (Zefir Bytom)
srebro ­– Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)
brąz – Martin Gruca (Zefir Bytom)

U-19 kobiety
złoto – Idalia Woźniak (Ski-Line Szczecin)
srebro – Kinga Grochowska (MOS Augustów)
brąz – Izabela Jaroszewska (Sunal Przyjezierze)

U-19 mężczyźni
złoto – Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
srebro – Wojciech Gogola (Zefir Bytom)
brąz – Krzysztof Kowalczyk (Zefir Bytom)

U-15 dziewczęta
złoto – Patrycja Konarska (Zefir Bytom)
srebro – Kamila Hirchy-Żak (Ski-Line Szczecin)
brąz – Martyna Haraburda (MOS Augustów)

U-15 chłopcy
złoto – Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
srebro – Mikołaj Sawicki ( Mos Augustów)
brąz- Piotr Zborowski ( Opolski Klub Motorowodny i Narciarstwa Wodnego  Kilwater )

JAZDA FIGUROWA

Open kobiety
złoto – Justyna Mazurkiewicz (Zefir Bytom)
srebro – Anna Moś (Zefir Bytom)
brąz – Anna Gogola (Zefir Bytom)

Open mężczyźni
złoto – Dawid Kazek (Zefir Bytom)
srebro ­– Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)
brąz – Martin Gruca (Zefir Bytom)

U-19 kobiety
złoto – Idalia Woźniak (Ski-Line Szczecin)
srebro – Izabela Jaroszewska (Sunal Przyjezierze)
brąz – Adriana Morzydusza (Sunal Przyjezierze)

U-19 mężczyźni
złoto – Wojciech Gogola (Zefir Bytom)
srebro – Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
brąz – Krzysztof Kowalczyk (Zefir Bytom)

U-15 dziewczęta
złoto – Patrycja Konarska (Zefir Bytom)
srebro Oliwia Gajdzik (XSKI Gliwice)
brąz – Martyna Haraburda (MOS Augustów)

U-15 chłopcy
złoto – Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
srebro – Jakub Sibicki (MOS Augustów)
brąz – Konrad Zawadzki (MOS Augustów)

SKOKI

Open kobiety
złoto – Małgorzata Rutkowska (AKS Sparta)
srebro – Anna Gogola (Zefir Bytom)
brąz – Justyna Mazurkiewicz (Zefir Bytom)

Open mężczyźni
złoto – Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)
srebro ­– Dawid Andracki (MOS Augustów)
brąz – Martin Gruca (Zefir Bytom)

U-19 kobiety
złoto – Idalia Woźniak (Ski-Line Szczecin)
srebro – Magdalena Molenda (MOS Augustów)
brąz – Ewelina Cyl (AKS Sparta)

U-19 mężczyźni
złoto – Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
srebro – Erwin Zawadzki (MOS Augustów)
brąz – Wojciech Gogola (Zefir Bytom)

U-15 chłopcy
złoto – Konrad Zawadzki (MOS Augustów)
srebro – Jakub Sibicki (MOS Augustów)
brąz – Konrad Oborski (MOS Augustów)

TRÓJKOMBINACJA

Open kobiety
złoto – Justyna Mazurkiewicz (Zefir Bytom)
srebro – Anna Mos (Zefir Bytom)
brąz – Anna Gogola (Zefir Bytom)

Open mężczyźni
złoto – Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)
srebro ­– Martin Gruca (Zefir Bytom)
brąz – Paweł Świętek (Zefir Bytom)

U-19 kobiety
złoto – Idalia Woźniak (Ski-Line Szczecin)
srebro – Magdalena Molenda (MOS Augustów)
brąz – Kinga Grochowska (MOS Augustów)

U-19 mężczyźni
złoto – Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
srebro – Wojciech Gogola (Zefir Bytom)
brąz – Krzysztof Kowalczyk (Zefir Bytom)

U-15 chłopcy
złoto – Konrad Zawadzki (MOS Augustów)
srebro – Jakub Sibicki (MOS Augustów)
brąz – Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)

***

W kategorii Senior Men (we wszystkich trzech konkurencjach) startował Jacek Naorniakowski (Slalom), a w jeździe figurowej jego rywalem był Michał Moś (Reda).

***

pełne wyniki zawodów dostepne są TUTAJ.

***

FOTO: Jadwiga Koniecko

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "512"
  ["title"]=>
  string(49) "Medaliści MP w narciarstwie wodnym za wyciągiem"
  ["url"]=>
  string(47) "medalisci_mp_w_narciarstwie_wodnym_za_wyciagiem"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(181) "

Poznajcie medalistów Mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem. Zawodnicy rywalizowali w miniony weekend na jeziorze Necko w Augustowie.

" ["content"]=> string(5448) "

Medaliści MP w narciarstwie wodnym za wyciągiem (Augustów, 23-24.08.2014)

SLALOM

Open kobiety
złoto – Justyna Mazurkiewicz (Zefir Bytom)
srebro – Anna Moś (Zefir Bytom)
brąz – Anna Gogola (Zefir Bytom)

Open mężczyźni
złoto – Dawid Kazek (Zefir Bytom)
srebro ­– Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)
brąz – Martin Gruca (Zefir Bytom)

U-19 kobiety
złoto – Idalia Woźniak (Ski-Line Szczecin)
srebro – Kinga Grochowska (MOS Augustów)
brąz – Izabela Jaroszewska (Sunal Przyjezierze)

U-19 mężczyźni
złoto – Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
srebro – Wojciech Gogola (Zefir Bytom)
brąz – Krzysztof Kowalczyk (Zefir Bytom)

U-15 dziewczęta
złoto – Patrycja Konarska (Zefir Bytom)
srebro – Kamila Hirchy-Żak (Ski-Line Szczecin)
brąz – Martyna Haraburda (MOS Augustów)

U-15 chłopcy
złoto – Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
srebro – Mikołaj Sawicki ( Mos Augustów)
brąz- Piotr Zborowski ( Opolski Klub Motorowodny i Narciarstwa Wodnego  Kilwater )

JAZDA FIGUROWA

Open kobiety
złoto – Justyna Mazurkiewicz (Zefir Bytom)
srebro – Anna Moś (Zefir Bytom)
brąz – Anna Gogola (Zefir Bytom)

Open mężczyźni
złoto – Dawid Kazek (Zefir Bytom)
srebro ­– Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)
brąz – Martin Gruca (Zefir Bytom)

U-19 kobiety
złoto – Idalia Woźniak (Ski-Line Szczecin)
srebro – Izabela Jaroszewska (Sunal Przyjezierze)
brąz – Adriana Morzydusza (Sunal Przyjezierze)

U-19 mężczyźni
złoto – Wojciech Gogola (Zefir Bytom)
srebro – Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
brąz – Krzysztof Kowalczyk (Zefir Bytom)

U-15 dziewczęta
złoto – Patrycja Konarska (Zefir Bytom)
srebro Oliwia Gajdzik (XSKI Gliwice)
brąz – Martyna Haraburda (MOS Augustów)

U-15 chłopcy
złoto – Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)
srebro – Jakub Sibicki (MOS Augustów)
brąz – Konrad Zawadzki (MOS Augustów)

SKOKI

Open kobiety
złoto – Małgorzata Rutkowska (AKS Sparta)
srebro – Anna Gogola (Zefir Bytom)
brąz – Justyna Mazurkiewicz (Zefir Bytom)

Open mężczyźni
złoto – Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)
srebro ­– Dawid Andracki (MOS Augustów)
brąz – Martin Gruca (Zefir Bytom)

U-19 kobiety
złoto – Idalia Woźniak (Ski-Line Szczecin)
srebro – Magdalena Molenda (MOS Augustów)
brąz – Ewelina Cyl (AKS Sparta)

U-19 mężczyźni
złoto – Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
srebro – Erwin Zawadzki (MOS Augustów)
brąz – Wojciech Gogola (Zefir Bytom)

U-15 chłopcy
złoto – Konrad Zawadzki (MOS Augustów)
srebro – Jakub Sibicki (MOS Augustów)
brąz – Konrad Oborski (MOS Augustów)

TRÓJKOMBINACJA

Open kobiety
złoto – Justyna Mazurkiewicz (Zefir Bytom)
srebro – Anna Mos (Zefir Bytom)
brąz – Anna Gogola (Zefir Bytom)

Open mężczyźni
złoto – Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin)
srebro ­– Martin Gruca (Zefir Bytom)
brąz – Paweł Świętek (Zefir Bytom)

U-19 kobiety
złoto – Idalia Woźniak (Ski-Line Szczecin)
srebro – Magdalena Molenda (MOS Augustów)
brąz – Kinga Grochowska (MOS Augustów)

U-19 mężczyźni
złoto – Kamil Borysewicz (AKS Sparta)
srebro – Wojciech Gogola (Zefir Bytom)
brąz – Krzysztof Kowalczyk (Zefir Bytom)

U-15 chłopcy
złoto – Konrad Zawadzki (MOS Augustów)
srebro – Jakub Sibicki (MOS Augustów)
brąz – Jakub Siedlarski (Zefir Bytom)

***

W kategorii Senior Men (we wszystkich trzech konkurencjach) startował Jacek Naorniakowski (Slalom), a w jeździe figurowej jego rywalem był Michał Moś (Reda).

***

pełne wyniki zawodów dostepne są TUTAJ.

***

FOTO: Jadwiga Koniecko

" ["add_date"]=> string(21) "2014.08.26 - 11:12:49" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "2" ["category_url"]=> string(17) "narciarstwo_wodne" ["category_name"]=> string(17) "Narciarstwo wodne" } } }
background