Dariusz Nogaj z brązowym medalem ME!

Polski motorowodniak stanął na najniższym stopniu podium motorowodnych Mistrzostw Europy w klasie T-550. Zawody zostały rozegrane w Chełmży (30-31 lipca 2016 roku). Mistrzem Europy został Łotysz Dmitrijs Annikejevs, a wicemistrzem Estończyk Aivar Kommisaar.

Medaliści Motorowodnych Mistrzostw Europy w klasie T-550

Złoto - Dmitrijs Annikejevs (Łotwa)  - 1100 punktów

Srebro - Aivar Kommisaar (Estonia) - 1000 punktów

Brąz - Dariusz Nogaj (Polska, Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu „BASZTA”) - 752 punkty

W zawodach w Chełmży czwarte miejsce zajął Marcin Mucha (Klub Sportowy "POSNANIA"), a szósta była Małgorzata Mirzejowska (Klub Sportowy "POSNANIA").

***

Przypomnijmy, że Dariusz Nogaj w 2015 roku podczas ME tej samej klasy, które odbyły się we Włocławku został Wicemistrzem Europy. Wtedy reprezentanta klubu Baszta Żnin wyprzedził tylko Estończyk Aivar Kommisaar, a na najniższym stopniu podium stanął Łotysz Reinis Paegle.

***

" ["id"]=> string(3) "924" ["intro"]=> string(292) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(37) "Dariusz Nogaj z brązowym medalem ME!" ["url"]=> string(35) "dariusz_nogaj_z_brazowym_medalem_me" }