Artykuł

Alpe Adria Jet Ski Tour – rekordowy rok Polaków!

Polscy skuterzyści już nie dobijają się do europejskiej czołówki. Oni w niej są!!! Udowodnili to podczas tegorocznych ME, a także startując w wielu prestiżowych imprezach, między innymi cyklu Alpe Adria Jet Ski Tour. Po ostatniej rundzie tego sezonu warto podsumować starty Polaków.

Ostatnie zawody Alpe Adria Jet Ski Tour 2019 zostały rozegrane w Chorwacji i wystartowało w nich trzech naszych zawodników. Arkadiusz Bartyzel w klasie Runabout GP2 zajął 3 miejsce i także na 3 pozycji zakończył tegoroczny cykl „AAT”. O pozycję niżej w Chorwacji i w generalce klasy Runabout GP1 znalazł się Bartłomiej Janecki. W klasie Runabout GP4 czwarty w miniony weekend był Patryk Kolenda, równe starty i obecność na wielu zawodach tego cyklu przełożyły się na drugą lokatę w klasyfikacji końcowej.