W Pucharze Świata na podium Krzysztof Bernatowicz

W Szanghaju na zawodach Pucharu Świata w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem mieliśmy trzyosobową reprezentację. Zdecydowanie najlepszy występ miał Krzysztof Bernatowicz, który był trzeci w skokach i czwarty w slalomie.

Bernatowicz w finałowej serii skoczył 58.3 m. Tuż za nim był drugi reprezentant Polski Kamil Borysewicz (58 m). Na skoczni najlepszy wynik uzyskał Białorusin Nikita Papakul (61.6 m). Drugie miejsce zajął aktualny mistrz świata Słowak Alexander Vasko (60.8 m).

Slalom mężczyzn wygrał reprezentant Niemiec Marius Schimanski. Krzysztof Bernatowicz był czwarty, a Kamil Borysewicz dwunasty.

W rywalizacji kobiet Małgorzata Rutkowska była czternasta w slalomie i jedenasta w skokach.

string(521) "

" ["id"]=> string(3) "547" ["intro"]=> string(257) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(51) "W Pucharze Świata na podium Krzysztof Bernatowicz" ["url"]=> string(49) "w_pucharze_swiata_na_podium_krzysztof_bernatowicz" }