Reprezentanci Polski z medalami MŚ i ME!!

W rozgrywanych w Myśliborzu Motorowodnych Mistrzostwach Świata klasy T-550 oraz w Mistrzostwach Europy O-500 Polacy stawali na podium.

Reprezentujący klub KS Posnania Poznań, Marcin Mucha wywalczył dla Polski złoty medal!! Nasz reprezentant  uzyskał łącznie 1100 punktów. „Srebro” zawisło na piersi znakomicie spisującego się Rosjanina Ustinova Konstantina , który gromadząc łącznie tyle samo  punktów co Marcin, przegrał gorszym czasem. Trzecie miejsce i brązowy medal dla Estończyka Komisaara Aivara (620 pkt.). Walkę o trzecie miejsce przegrał  o jeden punkt klubowy kolega Marcina (KS Posnania Poznań) Marcin Gembiak. Największym zaskoczeniem było zajęcie dopiero 10 miejsca przez broniącego tytułu z ubiegłego roku Alexeia  Bychkova. Pozostali reprezentanci Polski  zajmowali następujące miejsca:

5. Krzysztof Śniadecki z ŻTMS Baszta Żnin 423pkt.

12.Maria Lech z  K.S.  "Posnania"

15.Aneta Nogaj z ŻTMS Baszta Żnin

18.Kasjan Sobkowski z klubu  Hals Chodzież

W Mistrzostwach Europy klasy O-500 Tadeusz Haręza z KM "Team Haręza" Żnin zdobył srebrny medal!! Dzięki temu, że 3 razy był drugi, z dorobkiem 900 pkt. nie musiał startować w czwartym biegu. Podobną sytuację miał Havas Attila, który trzy razy był pierwszy, zdobywając 1200 pkt. W ostatnim biegu trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył z 738 pkt. Robert Hencz.

string(19) "2012-06-10 18:31:01"
    [0]=>
    }
  }
  string(1679) "

" ["id"]=> string(3) "178" ["intro"]=> string(151) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(42) "Reprezentanci Polski z medalami MŚ i ME!!" ["url"]=> string(39) "reprezentanci_polski_z_medalami_ms_i_me" }