Adrian Maniewski drugi w Grimstad!!

W  norweskiej miejscowości Grimstad została rozegrana trzecia przedostatnia eliminacja mistrzostw świata F4S.

Wystąpiła w niej dwójka naszych reprezentantów: zajmujący drugą lokatę Adrian Maniewski na co dzień reprezentujący Ślizg Zduńska Wola oraz zawodniczka WKS Zegrze – Ada Przybył.

Adrian zakończył zawody na bardzo dobrym drugim miejscu. Uzyskał 900   pkt. i przegrał z Tobiasem Soderlingiem  , który zakończył zawody na pierwszym miejscu uzyskując 1200pkt. Trzeci był Edgaras Riabko ,który uzyskał 525 pkt.

Nasza jedyna reprezentantka Ada Przybył nie ukończyła zawodów. W trzecim biegu przed samą metą  przewróciła się na plecy i razem z norweskim zawodnikiem Thomasem Carlsenem pokonała linię mety lecąc do góry nogami. Po tym wypadku zabrana została na parę godzin do norweskiego szpitala na obserwację, która na szczęście zakończyła się pomyślnie.

Do niezbyt udanych zawodów zaliczą te eliminacje Mistrzostw Świata Chińczycy, którzy zajęli dwa ostatnie miejsca.

string(19) "2012-08-13 18:01:15"