Z Mistrzostw Europy 0-700 wracamy bez medalu…

To nie były łatwe zawody dla naszych motorowodniaków startujących w ME klasy O-700, rozgrywanych w czeskich Jedovnicach. Tadeusz Haręza był siódmy, a Krzysztof Bartnicki zakończył rywalizację po pierwszym sobotnim wyścigu.

Doświadczony Tadeusz Haręza tym razem nie był w stanie zrobić nic więcej. Na przeszkodzie do kolejnego w karierze medalu stanęły ogromne problemy ze sprzętem. Od początku mistrzostw zawodził silnik. Warto dodać, że właśnie z powodu awarii jednostki napędowej nie udało się ukończyć ostatniego, czwartego wyścigu.

Krzysztof Bartnicki już w sobotę, podczas pierwszego wyścigu miał wypadek. Zawodnikowi na szczęście nic się nie stało, ale o dalszym ściganiu musiał zapomnieć.

Mistrzem Europy w klasie O-700 został Słowak Marian Jung.

***
Czempionat był rozgrywany w czeskich Jedovnicach na jeziorze Olsovec w dniach 31.05 - 01.06.

string(19) "2014-06-01 19:00:31"
    [0]=>
    }
  }
  string(726) "

***

" ["id"]=> string(3) "407" ["intro"]=> string(271) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(47) "Z Mistrzostw Europy 0-700 wracamy bez medalu…" ["url"]=> string(44) "z_mistrzostw_europy_0-700_wracamy_bez_medalu" }