-

Artykuł

Poznajcie medalistów Mistrzostw Polski – wakeboard i wakeskate

W Brwinowie pod Warszawą rozdaliśmy medale Mistrzostw Polski w Wakeboardzie i Wakeskacie (duży wyciąg). Poznajcie najlepszych w Polsce.

 

Wakeboard U11 dziewczynki

1. Jagoda Kamińska - Acroboard Łomianki

2. Olga Szymańska - Acroboard Łomianki

3. Julia Mikołajczyk - Acroboard Łomianki

Wakeboard U11 chłopcy

1. Patryk Łojek - Acroboard Łomianki

2. Tadeusz Kobylański - Xski Gliwice

3. Kacper Grześkowiak - Wake Margonin`

4 Dominik Andrzejczak - Margo9

Wakeboard U15 dziewczęta

1. Martyna Andrzejczak - Margo9 

2. Agnieszka Kado - Margo9 

3. Julia Łupij - Acroboard Łomianki

4. Maja Śmietana - Acroboard Łomianki

5. Karolina Radziejewska - Acroboard Łomianki

6. Franciszka Kobylańska - Kartel Wieliczka

Wakeboard U15 chłopcy

1. Dominik Oberlan - Floating Szczecin

2. Jakub Kado - Margo9 

3. Klaudiusz Gwiazda - Floating Szczecin

4. Marcel Sawicki - Floating Szczecin

5. Sebastian Wojewódzki - KABEL Szczecinek

6. Igor Szymański - Acroboard Łomianki

7. Mateusz Kasprzak - Acroboard Łomianki

8. Wiktor Balczus - Manta Lublin

9. Patryk Wegner - Wake Margonin

10. Jakub Domke - Kabel Szczecinek

11. Bartosz Zawadzki - Acroboard Łomianki

12. Sebastian Markiewicz - Wakefamily Brwinów

13. Jakub Dudek - Wakefamily Brwinów

Wakeboard U19 mężczyźni

1. Mike Dittrich - Adrenalina Warszawa

2. Patryk Gawron - Manta Lublin

3. Karol Radziejewski - Acroboard Łomianki

4. Timmy Dittrich - Adrenalina Warszawa

5. Marcin Matysiak - Margo9 

6. Mieczysław Masiulaniec - Kabel Szczecinek

7. Jakub Walendzik - Slalom Warszawa

8. Oskar Gwiazda - Floating Szczecin

9. Kuba Dabrowski - Kabel Szczecinek

Wakeboard +30 kobiety

1. Anna Jaworska - Wakefamily Brwinów

2. Iwona Niemiec-Satoła - Kartel Wieliczka

3. Agnieszka Kobylanska - Kartel Wieliczka

Wakeboard +30 mężczyźni

1. Marcin Żukowski - Acroboard Łomianki

2. Mateusz Szewczyk - Margo9 

3. Hubert Bilicki - Margo9 

4. Marcin Kuśnierz - Kartel Wieliczka

5. Krzysztof Mik - SKWINW Szczecinek

6. Arkadiusz Mik - SKWINW Szczecinek

7. Radosław Lenda - Wakefamily Brwinów

8. Mateusz Majchrzak - Wake Margonin

9. Marcin Mackowski - Kartel Wieliczka

10. Dariusz Materna - Kartel Wieliczka

11. Arkadiusz Helsner - Margo9 

12. Michal Ostrzycki - Wakefamily Brwinów

13. Jakub Bartkowski - Kartel Wieliczka

Wakeboard +40 mężczyźni

1. Grzegorz Bohosiewicz - Margo9 

2. Krzysztof Lasoń - Kartel Wieliczka

3. Przemek Kuc - Acroboard Łomianki

4. Artur Balas - Manta Lublin

5. Mariusz Cieluch - Kartel Wieliczka

6. Robert Demidowicz - Acroboard Łomianki

7. Hubert Tepinski - Acroboard Łomianki

8. Tomasz Szymanski - Acroboard Łomianki

Wakeboard Open kobiety

1. Natalia Grabowska - Wakefamily Brwinów

2. Sandra Keller - Margo9

3. Agnieszka Derlatka - Wakefamily Brwinów

4. Aleksandra Tomkowicz - Acroboard Łomianki

Wakeboard Open mężczyźni

1. Filip Czerniec - Manta Lublin

2. Dawid Balas - Manta Lublin

3. Łukasz Kobyliński - Wakefamily Brwinów

4. Mateusz Gaworski - SKWINW Szczecinek

5. Maurycy Karczewski - Margo9 

6. Michał Hutnik - Farwater

Wakeskate Open kobiety

1. Agnieszka Kobylańska - Kartel Wieliczka

2. Martyna Andrzejczak - Margo9 

3. Julia Łupij - Acroboard Łomianki

4. Sandra Keller - Margo9 Margonin

Wakeskate Open mężczyźni

1. Adam Teperek - Acroboard Łomianki

2. Alexis Duverger - Acroboard Łomianki

3. Przemysław Drosik - Margo9 

4. Mateusz Gaworski - SKWINW Szczecinek

5. Wojciech Rybicki - Acroboard Łomianki

6. Dariusz Materna - Kartel Wieliczka

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(4) "1136"
  ["title"]=>
  string(65) "Poznajcie medalistów Mistrzostw Polski – wakeboard i wakeskate"
  ["url"]=>
  string(60) "poznajcie_medalistow_mistrzostw_polski_wakeboard_i_wakeskate"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(185) "

W Brwinowie pod Warszawą rozdaliśmy medale Mistrzostw Polski w Wakeboardzie i Wakeskacie (duży wyciąg). Poznajcie najlepszych w Polsce.

 
" ["content"]=> string(4449) "

Wakeboard U11 dziewczynki

1. Jagoda Kamińska - Acroboard Łomianki

2. Olga Szymańska - Acroboard Łomianki

3. Julia Mikołajczyk - Acroboard Łomianki

Wakeboard U11 chłopcy

1. Patryk Łojek - Acroboard Łomianki

2. Tadeusz Kobylański - Xski Gliwice

3. Kacper Grześkowiak - Wake Margonin`

4 Dominik Andrzejczak - Margo9

Wakeboard U15 dziewczęta

1. Martyna Andrzejczak - Margo9 

2. Agnieszka Kado - Margo9 

3. Julia Łupij - Acroboard Łomianki

4. Maja Śmietana - Acroboard Łomianki

5. Karolina Radziejewska - Acroboard Łomianki

6. Franciszka Kobylańska - Kartel Wieliczka

Wakeboard U15 chłopcy

1. Dominik Oberlan - Floating Szczecin

2. Jakub Kado - Margo9 

3. Klaudiusz Gwiazda - Floating Szczecin

4. Marcel Sawicki - Floating Szczecin

5. Sebastian Wojewódzki - KABEL Szczecinek

6. Igor Szymański - Acroboard Łomianki

7. Mateusz Kasprzak - Acroboard Łomianki

8. Wiktor Balczus - Manta Lublin

9. Patryk Wegner - Wake Margonin

10. Jakub Domke - Kabel Szczecinek

11. Bartosz Zawadzki - Acroboard Łomianki

12. Sebastian Markiewicz - Wakefamily Brwinów

13. Jakub Dudek - Wakefamily Brwinów

Wakeboard U19 mężczyźni

1. Mike Dittrich - Adrenalina Warszawa

2. Patryk Gawron - Manta Lublin

3. Karol Radziejewski - Acroboard Łomianki

4. Timmy Dittrich - Adrenalina Warszawa

5. Marcin Matysiak - Margo9 

6. Mieczysław Masiulaniec - Kabel Szczecinek

7. Jakub Walendzik - Slalom Warszawa

8. Oskar Gwiazda - Floating Szczecin

9. Kuba Dabrowski - Kabel Szczecinek

Wakeboard +30 kobiety

1. Anna Jaworska - Wakefamily Brwinów

2. Iwona Niemiec-Satoła - Kartel Wieliczka

3. Agnieszka Kobylanska - Kartel Wieliczka

Wakeboard +30 mężczyźni

1. Marcin Żukowski - Acroboard Łomianki

2. Mateusz Szewczyk - Margo9 

3. Hubert Bilicki - Margo9 

4. Marcin Kuśnierz - Kartel Wieliczka

5. Krzysztof Mik - SKWINW Szczecinek

6. Arkadiusz Mik - SKWINW Szczecinek

7. Radosław Lenda - Wakefamily Brwinów

8. Mateusz Majchrzak - Wake Margonin

9. Marcin Mackowski - Kartel Wieliczka

10. Dariusz Materna - Kartel Wieliczka

11. Arkadiusz Helsner - Margo9 

12. Michal Ostrzycki - Wakefamily Brwinów

13. Jakub Bartkowski - Kartel Wieliczka

Wakeboard +40 mężczyźni

1. Grzegorz Bohosiewicz - Margo9 

2. Krzysztof Lasoń - Kartel Wieliczka

3. Przemek Kuc - Acroboard Łomianki

4. Artur Balas - Manta Lublin

5. Mariusz Cieluch - Kartel Wieliczka

6. Robert Demidowicz - Acroboard Łomianki

7. Hubert Tepinski - Acroboard Łomianki

8. Tomasz Szymanski - Acroboard Łomianki

Wakeboard Open kobiety

1. Natalia Grabowska - Wakefamily Brwinów

2. Sandra Keller - Margo9

3. Agnieszka Derlatka - Wakefamily Brwinów

4. Aleksandra Tomkowicz - Acroboard Łomianki

Wakeboard Open mężczyźni

1. Filip Czerniec - Manta Lublin

2. Dawid Balas - Manta Lublin

3. Łukasz Kobyliński - Wakefamily Brwinów

4. Mateusz Gaworski - SKWINW Szczecinek

5. Maurycy Karczewski - Margo9 

6. Michał Hutnik - Farwater

Wakeskate Open kobiety

1. Agnieszka Kobylańska - Kartel Wieliczka

2. Martyna Andrzejczak - Margo9 

3. Julia Łupij - Acroboard Łomianki

4. Sandra Keller - Margo9 Margonin

Wakeskate Open mężczyźni

1. Adam Teperek - Acroboard Łomianki

2. Alexis Duverger - Acroboard Łomianki

3. Przemysław Drosik - Margo9 

4. Mateusz Gaworski - SKWINW Szczecinek

5. Wojciech Rybicki - Acroboard Łomianki

6. Dariusz Materna - Kartel Wieliczka

" ["add_date"]=> string(21) "2017.09.10 - 09:24:27" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } } }
background