Marcin Szymczyk Wicemistrzem Świata w klasie GT-30!!!

Reprezentant Polski wywalczył srebrny medal Mistrzostw Świata podczas zawodów, które zakończyły się dziś w Międzyrzecu Podlaskim.

Dla Marcina Szymczyka (Stowarzyszenie Klub Sportowy 51 - Toruń) to kolejny medal imprezy tej rangi w karierze. w 2013 roku zdobył brąz w Mistrzostwach Świata klasy GT-30 i brąz w Mistrzostwach Europy klasy GT-30.

Mistrzynią Świata została reprezentantka Finlandii Sara Pakalen. Na najniższym stopniu podium (brązowy medal) stanął Estończyk Juri Joul.

7.      AGATA SOŁTAN                   POLSKA              391 PKT *
* - przy równej liczbie punktów o miejscu decydują lepsze czasy w poszczególnych wyścigach.

Zawodnicy rywalizowali w czterech punktowanych wyścigach. Zgodnie z regulaminem zawodów do łącznej końcowej noty punktowej były liczone wyniki trzech najlepszych wyścigów każdego zawodnika.